حذف و تصفیه باند رقیب، در عین وحشت خامنه ای از تحریم سراسری خیمه شب بازی انتخابات

ولی فقیه ارتجاع که با تصفیه بیسابقه کاندیداهای باند رقیب، برای یکپایه کردن رژیم خیز برداشته است، در وحشت از تحریم سراسری خیمه شب بازی انتخابات، روز گذشته ائمه جمعه را مامور کرد تا ضمن تهاجم به باند رقیب، برای شرکت مردم در انتخابات به بازارگرمی بپردازند. این درحالیست که بسیاری از کارشناسان و سرکردگان رژیم از مشارکت فوق العاده پایین ابراز نگرانی میکنند.

آخوند احمد علم الهدی، نماینده خمینی در خراسان، در نمازجمعه مشهد با ابراز وحشت از آینده رژیم، گفت: «شما بایستید دم درب مجلس، یک عده یی را نگذارید بروند تو مجلس، اینهایی که زاویه با رهبری دارند ولو هر اندازه کم، رهبری را به تمام معنا قبول ندارند، ولایت را به تمام معنا قبول ندارند، شخص رهبر را به تمام معنا قبول ندارند. زاویه با رهبری دارند».

آخوند کاظم صدیقی، امام جمعه تهران، ملتسمانه گفت خمینی وصیت کرده است که ملت به پای صندوقهای رای بروند، خامنه ای خواسته است که رای بدهید و یک مجلسی در طراز سلیمانی میخواهیم نمایندگانی که امین باشند «با چشم و ابروی بیگانگان توافقنامه های آنچنانی را امضا نکنند و به وزرای پرونده دار رای ندهند».

تلویزیون رژیم سخنان خمینی در مورد شورای نگهبان را تکرار میکند که «‌اگر کسی به مردم بگوید که رای شورای نگهبان کذاست این فساد است یک همچو آدمی مفسد است و باید تحت تعقیب مفسد فی الارض قرار بگیرد» (تلویزیون حکومتی۲۳ بهمن)

امام جمعه ساری گفت: خامنه ای گفته است «ما حضور همگانی را می‌خواهیم نه حضور حداکثری، تا امنیت نظام و مملکت بیشتر شود». امام جمعه ارومیه گفت «انتخابات وظیفه شرعی و ملی است و می‌تواند اقتدار کشور را بیمه کند» و امام جمعه بندرعباس گفت تبلیغات وسیعی از سوی «جبهه استکبار برای اثرگذاشتن بر انتخابات» به راه افتاده که مردم ما را از شرکت مأیوس کنند

در سایر نمایشهای جمعه نیز انتخابات «امتحان الهی»، «عبادت»، «واجب تر از نماز و روزه» و عدم شرکت در آن «همراهی با دشمن و خیانت» توصیف شد و اینکه «مشارکت هرچه از ۵۵ درصد بالاتر برود، تاثیر بسیار زیادی در بالا بردن ضریب امنیت ملی دارد».

خانم مریم رجوی، رئیس جمهور برگزیده مقاومت با تاکید براینکه مردم ایران رآی واقعی خود را در قیامهای آبان و دی ۹۸ با شعارهای مرگ بر خامنه ای رای خود را به سرنگونی این رژیم داده اند گفت تحریم انتخابات یک فریضه ملی و پیمان با کهکشان شهیدان به ویژه ۱۵۰۰ شهید قیام آبان است. عموم مردم با فریادهای «مرگ براصل ولایت فقیه» و «مرگ برستمگر چه شاه و چه رهبر»، نشان دادند که خواستار آینده یی بدون شیخ وشاه و مبتنی بر دموکراسی و حاکمیت جمهور مردم هستند.


دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ (۱۵ فوریه ۲۰۲۰)